Умови співпраці з pystelnukArt

  • Правила резервування репетиційного часу і підготовка до участі. Обов’язково зв’язатися з нами завчасно, зателефонувати (також можна зв’язатися за допомогою Viber і Telegram), представитися, надати інформацію про гурт – кількість учасників і гостей, які плануються до використання інструменти, повідомити способи їх підключення та комутації. Після узгодження репетиційного часу необхідно отримати від нас підтвердження про резерв. Без підтвердження з нашого боку резерв не вважається дійсним.
  • Правила скасування репетицій. На нашій музичній студії репетиції скасовуються за 2 доби без яких завгодно умов і питань з нашого боку. Менш ніж за 2 доби – діє наступне правило: якщо за час, що залишився, Ваше місце зайняв будь-який інший гурт, тоді все гаразд, до вас ніяких питань. Якщо воно так і залишилося не зайнятим (тобто в результаті кімната і обладнання простоювали), ви сплачуєте за пропущену (скасовану) репетицію в повному розмірі. Якщо в такій ситуації Ви все ж не захочете сплачувати за скасовану або пропущену репетицію, в подальшому нам з Вами доведеться співпрацювати виключно на основі попередньої оплати репетицій в повному розмірі.
    Якщо Ви замовили репетицію в той самий день або за добу і в той самий день завчасно він неї відмовились – з нашого боку не буде заперечень.
  • Будь-яка рідина у відкритому посуді (вода, пиво і т.ін.) у тон залі не бажана. Рідина повинна бути у тарі, яка щільно закривається, наприклад, із кришкою, що загвинчується: відкрив – попив – закрив. Також в тон залі не бажана будь-яка їжа.
  • Барабанщикам слід залишати після репетиції барабанну установку і стійки в зібраному вигляді – томи на своїх місцях, фетри і барашки на стійках і т.ін.
  • Музиканти зобов’язані повідомити адміністратора про неполадки, що є у роботі обладнання, поломки, непрацююче обладнання и т.ін. як тільки це було виявлено або трапилось.
  • ЗАБОРОНЕНО приходити на репетицію і знаходитися на території pystelnukArt у стані очевидного алкогольного або наркотичного сп’яніння, вживати наркотики, міцні алкогольні напої, курити в приміщенні*.

*Курити можна поза приміщенням, в кутку біля входу знаходиться урна з попільницею.

Ми пропонуємо Вам співпрацю саме на цих умовах. Якщо Вас не влаштовують дані умови і Ви не готові слідувати запропонованим правилам, то ми не готові працювати з Вами і відмовимося від подальшої співпраці.

З повагою, Адміністрація


Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.